Müşteri Hizmetleri

Neden Gerezli Motor

Motosiklet  Modifiye ürünleri neden gerezlimotor.com adresinden alınır çünkü;


Gerezlimotor.com  adresi dâhilinde ihtiyaç duyabileceğimiz modifiye ve yedek parça ürünleri yer almaktadır. Bu alanda yılların bilgi birikimi ve tecrübeleri ile beraber en iyi şekilde hizmet vermekte olan ekibimiz ile beraber sizler için motosikletinize uygun yedekparça ve aksesuarın teminini sağlıyor ve kendinize uygun olanları çok kısa bir zaman dilimi içinde size ulaştırıyoruz.

 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

 
  Çünkü biz yıllardan beri bu alanda yaptığımız çalışmalar ile beraber müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak sizlere alanında en iyi şekilde yardımcı olmakta ve yıllardan günümüze dek motosiklet,bisiklet,e-bisiklet gibi ürünlerin tamir ve bakımını yaptık. Modifiye ürün mü aldınız ? montajın da sıkıntı mı yaşıyorsunuz ? Gerezli Motor da bunların hiç birini yaşamazsınız ;çünkü ürünlerinizin uygulanmasında daima yanınızdayız.

  Bizim için öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ve yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlar ile beraber dürüst bir şekilde sizlere sunabilmek büyük önem taşır çünkü biz modifiye motorlar meydana getirmek için yeni projeler üretiyor ve bu doğrultuda da en iyi şekilde hizmetler sunuyoruz.Modifiye ettiğimiz motorlardan örnekleri görmek isterseniz buyrun...

 
  • Karaarslan Dede Mah. Karaman Cad.
    No:429 KONYA/KARATAY
  • 0 332 - 359 04 40
    7/24 Teknik destek
  • info@gerezlimotor.com
    Tüm öneri ve şikayetleriniz için
  • BİZİ TAKİP EDİN!

E-BÜLTENİMİZE KAYIT OLUN

E-bültenimize kayıt olarak yeniliklerden ve
kampanyalardan haberdar olun

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Copyright © 2020 gerezlimotor - platinmarket eticaret sistemi ile yapılmıştır

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.